top of page

Hakkımızda;

Firmamız uzun yıllar edindiği birikim ve tecrübesini kullanarak, hizmette çıtayı her geçen gün yükseltme gayesi üzerine kurulmuştur. Akrilik tezgah üretimleri alanlarında faaliyetlerine devam eden firmamız birçok başarılı projeye imzasını atmaktadır. Toplu üretim ve perakende üretim altında sektörde öncü firmalar ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Sektörde kurumsal yapı ve kimliğini kanıtlamış "DuPont Corian" gibi  akrilik yüzey malzemelerinin üretimleri gerçekleştirilmektedir.

 

Büyük küçük iş ayrımı yapılmaksızın her işe ciddiyetle yaklaşarak kaliteli ve hızlı hizmetler vermek istiyoruz. Bizimle çalışan ve çalışacak insanları potansiyel müşteri olarak değil, şirketimizin bir çözüm ortağı konumunda dostu olarak görmekteyiz. Bu anlamda bizi tercih eden ve edecek tüm dostlarımıza gönülden teşekkürlerimi arz ederim. 

 

VİZYON & MİSYON

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle, çalışanlarına, tedarikçilerine, çözüm ortaklarına ve müşterilerine değer katan; yenilikçiliği ve rekabet gücünü en üst seviyede tutan, sektöründe öncü, teknolojik şirketler arasında olmak.

 

Değerlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden, ortak bir kazanç için tüm imkanlarımızı seferber ederek,sürekli gelişen, kar eden, güven veren bir firma vizyonu doğrultusunda başarıyla ilerlemek.

ŞİRKET BİLGİLERİ

Dekoryap Yapı Tasarım Uygulama Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Tomtom Mh. İstiklal Cd. No:187/147 

Beyoğlu - İstanbul - Türkiye

+90 212 650 22 20

info@decoryap.com

SAYFALAR

KATEGORİLER

Visa_2014.svg.png
png-transparent-mastercard-credit-card-b
1200px-American_Express_logo_(2018).svg.webp
iyzico-ile-Ode_3x.png
Sipay-Logo-Transparan.webp
Ekran görüntüsü 2023-02-01 001404.jpg

İLETİŞİM FORM

Thanks for submitting!

bottom of page